תפריט לחתונה – איך לבחור קייטרינג לאירועים

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
מתכונים אחרונים
אהבתם?
שתפו עם החברים!

 גם אם אתם עדיין לא סגורים על אולם האירועים המתאים ביותר לחתונה שלכם, זה לא אומר שאתם לא יכולים להתקדם ולנסות למצוא פתרונות לשאלות אחרות באירוע החתונה שלכם. ההחלטה השנייה בחשיבותה, בכל אירוע חתונה שהוא, היא בדרך כלל הבחירה של שירותי קייטרינג אשר ילוו את יום האירוע כולו. במדינה שסובבת סביב אוכל, קייטרינג הוא חלק בלתי נפרד מהשירות אותו אתם מעוניינים לקבל לאירוע שלכם וחשוב לכם להיות בטוחים במאת האחוזים שמדובר על תפריט מושלם לחתונה המושלמת.

 

קייטרינג לאירועים – הבחירה הנכונה

הבחירה של שירותי קייטרינג לאירועים, מבוססת על פי רוב, על ארבעת הפרמטרים הבאים:

  1. סוג האירוע –  האם מדובר על אירוע משפחתי מצומצם, או על אירוע רב משתתפים באחד מהאולמות הכי פופולריים של מדינת ישראל? לכל אירוע יש את התפריט שיכול להתאים לסוג אורחים ולאופי אותו אתם רוצים ליצור לחגיגה. אם ברור לכם מאוד מה היא הדרישה שלכם, אפשר לחפש קייטרינג שנותן שירותים לאירועים דומים לאירוע שלכם.
  2. כמות האורחים – ככול שמדובר על כמות אורחים גדולה יותר, כך יש צורך להשקיע יותר משאבים ולצאת מהקופסא, על מנת להפיק תפריט מדהים שמתאים לאירוע אותו אתם רוצים ליצור. כמובן שאתם צריכים לקחת בחשבון גם את האורחים בעלי הצרכים הקולינריים המיוחדים, ולבחור בהתאמה את השירותים שיתאימו גם להם.
  3. רמת הביצועים – אירועים יוקרתיים מחייבים ביצוע יוקרתי של כל אחת ואחת מהמנות. ולכן, אתם מעוניינים למצוא את השפים והטבחים שיעזרו לכם להפיק אירוע מושלם שתואם לכל הציפיות שלכם ברמה הביצועית.
  4. מיקום האירוע – אם אתם מפיקים אירוע באוויר הפתוח, יש צורך לבחור חברה אשר תוכל להגיע עד אליכם עם כל הציוד הדרוש מבלי לפגוע ברמת השירותים אותה אתם מצפים לקבל (כאן תוכלו לבחור אולם אירועים מושלם לאירוע). לחילופין, קייטרינג באולם סגור מאפשרלאנשי הצוות להכין את המנות במקום, וכך לגוון עוד יותר בהיצע האוכל לאורחים.

 

הקייטרינג שירים לכם מסיבה

קייטרינג טוב לאירועים קייטרינג שלוקח את האורחים שלכם לחוויה שהם אף פעם לא חוו. זה הוא שירות שעושה ככל העולה על רוחכם, ויכול לשפר את כל האירוע שלכם פי כמה וכמה , רק בגלל ניסיון ורמת ביצוע מדהימה במיוחד.ולכן אתם לא רוצים להתפשר על בחירת שירותי קייטרינג לחתונה שלכם.

סוג האירוע  התפריט צריך להתאים לאווירה הכללית אותה אתם רוצים ליצור ביום החתונה.
כמות אורחים  ככל שאתם מזמינים יותר אורחים לאירוע, כך יש צורך להשקיע בהזמנת שירותי קייטרינג מקצועיים יותר.
רמת בישול אירוע חתונה איכותי, הוא אירוע המבוסס על קייטרינג ברמה הכי גבוהה שיש.
בפנים או בחוץ? יש הבדל משמעותי בין אירועי פנים לאירועי חוץ. ובהתאמה, צריך להתכונן מבחינת בישול האוכל.

 

נתח בשר

מתכונים נוספים
שאולי תאהבו