אוכל טעים ומופע מדהים – כך תעשו יום הולדת מדהים לילד

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
מתכונים אחרונים
אהבתם?
שתפו עם החברים!

כל השנה הילד שלכם מחכה לדבר אחד – ליום ההולדת שלו. זאת כדי שיוכל לחגוג עם חברים ומשפחה, להיות במרכז לקבל מתנות. לא מדובר על הפקה גדולה, צריך רק להחליט היכן חוגגים, להזמין אוכל טעים ומופע מדהים, וכך להגשים לילד את חלומותיו. המאמר יפרט איך לעשות יום הולדת מדהים לילד מבלי לצאת מגדרכם.

 

לתכנן ולהזמין מראש

השלב הראשון בהפקת יום הולדת לילד הוא התכנון. רצוי לשבת עם הילד, גם אם הוא צעיר מאוד ולבדוק איזה יום הולדת הוא היה רוצה, באיזה סגנון וכד'. אפשרות נוספת היא לתת לילד כמה אופציות ושהוא יבחר מתוכן את זו שהוא מתחבר אליה יותר. בגדול יום ההולדת צריך לכלול אוכל ופעילות בהתאם למספר המוזמנים והחלטה היכן לעשות אותו. כל יתר הדברים הקטנים יחכו לשלב הבא מכיוון שצריך לשריין את האטרקציה והמקום לפני הכל בהתאם לתאריך שקבעתם.

 

בחירת מקום ליום ההולדת

הורים רבים חוגגים יום הולדת בבית, במיוחד אלו שיש להם גינה, כיוון שמדובר במקום נוח ובטוח. יחד עם זאת, לא לכולם יש מקום בבית וכדי לא להוציא הרבה כסף, הפארק בשכונה הוא אופציה טובה, רק צריך להקפיד על כללי הבטיחות כשהוא סמוך לכביש ולתחום את אזור החגיגה. אופציה נוספת היא להשכיר מועדון או חדר גדול במתנ"ס העירוני או להזמין מקום אטרקטיבי שכולל גם פעילות ולעיתים אף כיבוד כמו יום הולדת בקולנוע, פארק חבלים, פארק נינג'ה, ג'ימבורי ועוד. מקום כזה כמובן יישא בעלויות גבוהות יותר.

מקום יום הולדת

מופע מדהים ליום הולדת מדהים

השלב הבא הוא בחירת פעילות ליום ההולדת. אם האירוע מתוכנן להיות בבית, בפארק או במקום מושכר, קוסם מומלץ לילדים הוא הפעילות הטובה ביותר שתוכלו להזמין, מכמה סיבות. ראשית, מבחינה כספית זוהי לא פעילות יקרה מדי. שנית, הילדים יתלהבו ממופע מדהים ויוותרו בפה פעור משלל הקסמים. שלישית הם יהיו שותפים פעילים במופע ולבסוף, הקוסם ידאג שילד יום ההולדת יהיה במרכז האירוע. כמובן שניתן להזמין פעילויות אחרות בהתאם לנושא של יום ההולדת, כמו מתנפחים בפארק, פעילות הישרדות ביער או יום הולדת נסיכות עם הפעלה של טיפוח ויופי, אך הכל תלוי בתקציב שלכם וברצונותיו של הילד/ה.

 

אוכל, קדימה אוכל

השלב של האוכל גם נתון לשיקול תקציבי, אך לא רק. השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא, האם יש לכם זמן להכין אוכל לאירוע או האם עדיף להזמין, האם יש לכם חשק בכלל לעשות קניות, מה התקציב שלכם וכד'. אם החלטתם להכין את האוכל לבד, חשבו על דברים קלים כמו כריכים קטנים, נקניקיה בלחמנייה, חטיפים, שתיה וכד'. אם אתם מזמינים תוכלו ללכת על פיצה שכל הילדים אוהבים, מגשי אירוח מגוונים ואוכל טעים שילדים אוהבים.

לסיכום, ליום הולדת מדהים תצטרכו אוכל טעים ומופע מדהים, כך ילדכם יהיה מרוצה ויזכור את האירוע שנים קדימה.

ילדים אוכלים פיצה

מתכונים נוספים
שאולי תאהבו